Konstrukce a výroba jednoúčelových
zařízení, nástrojů a forem.

+420 465 321 600


Seznamte se s firmou a týmem MANNTECO s.r.o.

„Firma MANNTECO s.r.o. vznikla v roce 1992 jako sdružení KOVOMANNEL. V roce 1999 jsme se přestěhovali do nově vybudovaných prostor a v průběhu roku 2014 dojde k transformaci na firmu MANNTECO s.r.o.“

Jiří a Luboš Mannelovi,
Majitelé společnosti MANNTECO s.r.o.

Kdo jsme, a jaká myšlenka vedla k založení společnosti?

Jsme rodinná firma s dlouholetými zkušenostmi a stabilní pozicí na trhu. Strojařině jsme se věnovali soukromě již před rokem 1989, a proto bylo založení společnosti logickým krokem. Nyní nabízíme našim zákazníkům přehled v oblasti strojírenství, znalost a odborné vědomosti, stejně jako individuální přístup a kvalitní práci. Své zisky investujeme zpět do společnosti, abychom zajistili neustálý rozvoj technologií a odborných znalostí. Naší prioritou je spokojený zákazník.

Jak velký je náš tým?

V současné době zaměstnáváme 30 stálých pracovníků a několik brigádníků. Počet zaměstnanců se úměrně zvyšuje s růstem naší společnosti.

Kdo jsou naši zákazníci, a jak se o nás dozvídají?

Portfolio našich zákazníků se stále vyvíjí. Lze je rozdělit do čtyř hlavních oblastí, kde nejvýznamnější je automobilový a potravinářský průmysl. Zabýváme se i servisní činností pro výrobní firmy. Podle našich analýz přichází většina našich klientů na doporučení ostatních zákazníků.

Jaké produkty vyrábíme nejčastěji?

Naší doménou jsou hlavně výrobní, kontrolní a měřící přípravky. Dále se zabýváme výrobou dílů pro servisní činnost, stejně jako zakázkovou kusovou a malosériovou výrobou.

Jaké máme plány do budoucna?

Věříme, že je stále co zlepšovat. V nejbližší době rozšíříme výrobní prostory, abychom lépe vyhověli kapacitním nárokům a mohli poskytnout komplexnější služby.

Co děláme ve volném čase?

Naším koníčkem a zálibou některých našich zaměstnanců a jejich rodin je jachting. Podílíme se proto na činnosti TJ Lanškroun Jachting, kterou podporujeme jak po stránce materiální a finanční, tak trénováním jachtařského dorostu. Jsme rádi, že touto veřejně prospěšnou aktivitou přispíváme ke sportovnímu vyžití dětí na Lanškrounsku. A kromě toho sponzorujeme hasiče, zahrádkáře a auto-veteránské srazy.

Máte na nás další otázky? Napište nám a my vám rádi odpovíme

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Rychlý kontakt

MANNTECO s. r. o.
Králická 480,
563 01 Lanškroun

Provozní doba:
Po-Pá 7.00-15.00

Tel: +420 465 321 600
Mobil: +420 602 534 886
Mobil: +420 602 467 722

E-mail: kovo(@)mannteco.cz

Mannel Jiří - Kovomannel - netfirmy.czKovoobrábění a obrábění kovů - netfirmy.cz

© 2018, Mannteco s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑